Strzelecki Ośrodek Kultury

Wyszukiwarka

Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Wersja kontrastowa


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót


Kultura przyjazna osobom niepełnosprawnym - opracowanie dokumentacji technicznej sali widowiskowej


2021

Dofinansowanie w wysokości 36 tys. zł z MKDNiS na opracowanie kompleksowej dokumentacji sali widowiskowej dot. projektu pn.: "Kultura przyjazna osobom niepełnosprawnym - opracowanie dokumentacji technicznej sali widowiskowej", na które zgodnie z wynikami naboru otrzymamy dofinansowanie w wysokości 36 tys. zł z MKDNiS

Dokumentacja dotyczy sali widowiskowej Strzeleckiego Ośrodka Kultury czyli w przyszłości planowana jest na jej bazie inwestycja polegająca na przebudowie, modernizacji sali. Opracowanie będzie dotyczyło branży elektroakustycznej: nagłośnienia, oświetlenia, mechanizmów kurtyn i scenotechniki, branży elektrycznej, wentylacyno- klimatyzacyjnej, adaptacji akustycznej, zmianach aranżacyjnych wnętrza, w tym wymianie foteli. Planowane są rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie i korzystanie z oferty kulturalnej przez osoby niepełnosprawne: montaż platformy przyschodowej, fakturowanie i znakowanie przestrzeni komunikacyjnej, zastosowanie systemu audiodeskrypcji.


„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”


Stopka

Zamknij